Ostukorv

Compass


Discovery Basics CM20 kompass Discovery Basics CM20 kompass
-37 %
Tootja: Discovery Toote kood: 79657
Discovery Basics CM20 on klassikaline kompass, mille põhjanool on paigutatud spetsiaalsesse dampooniumvedelikku. Seda tasub kaasas kanda, kui lähete tsivilisatsioonist eemal asuvatesse kohtadesse, sest vedel kompass ei vaja toiteallikaid ega mobiilirakendusi; see töötab üksinda igas olukorras. Disc..
5.20€ 8.20€
Ex Tax:4.30€
Kompass, NATIONAL GEOGRAPHIC Kompass, NATIONAL GEOGRAPHIC
-5 %
Tootja: National Geographic Toote kood: 9079000
This sturdy compass with a centimetre and a measuring scale has a floating 360° scale and compass needle. The sight wire and slot offers exact sighting of land objects. A practical connector allows for snap hook attachment. FEATUR..
13.21€ 13.90€
Ex Tax:10.92€
vaatluskompass K+R TRAVEL COMPANION vaatluskompass K+R TRAVEL COMPANION
Ettetellimine
Tootja: K+R Toote kood: 47883
Tootekirjeldus: KASPER & RICHTER Taskukompass sobib esimeseks kompassiks. See on ehitatud peamiselt lihtsaks orienteerumiseks. Seda on lihtne lugeda, lisaks on ta ka visuaalselt atraktiivne. Lugemistäpsus umbes 3,0 °. Taskukompass REISIKAASLAS Multi-tööriist välitingimustes Ideaalne kaaslane ..
13.65€
Ex Tax:11.28€
K+R POCKET FLUID taskukompass
Ettetellimine
Tootja: K+R Toote kood: 47880
Tootekirjeldus: KASPER & RICHTER Taskukompass sobib esimeseks kompassiks. See on ehitatud peamiselt lihtsaks orienteerumiseks. Seda on lihtne lugeda, lisaks on ta ka visuaalselt atraktiivne. Lugemistäpsus umbes 3,0 °. Taskukompass POCKET FLUID Plastikust korpus Vedelikuga täidetud 360° skaala Rõn..
13.90€
Ex Tax:11.49€
K+R ORBIT BRASS taskukompass
Ettetellimine
Tootja: K+R Toote kood: 47886
Tootekirjeldus: KASPER & RICHTER Taskukompass sobib esimeseks kompassiks. See on ehitatud peamiselt lihtsaks orienteerumiseks. Seda on lihtne lugeda, lisaks on ta ka visuaalselt atraktiivne. Lugemistäpsus umbes 3,0 °. Taskukompass ORBIT BRASS Messingist korpus kaanega 360° skaala Peatuge kompassi..
13.95€
Ex Tax:11.53€
K+R TRAMP matkakompass
Ettetellimine
Tootja: K+R Toote kood: 47876
Tootekirjeldus: KASPER & RICHTER Matkakompass sobib orienteerumisele sisenemiseks, see on ehitatud peamiselt lihtsaks orienteerumiseks. Lugemistäpsus umbes 3,0° Matkakompass TRAMP Metallist korpus Kaartide suunavad servad Pöörlev sihverplaadi rõngas 360° - graduatsioon 64' - graduatsioon Laag..
18.50€
Ex Tax:15.29€
Astro professionaalne matkakompass
Ettetellimine
Tootja: Astro Professional Toote kood: 54951
Kirjeldus ja omadused Suuna määramiseks kasutatakse kompassi. Ühelt poolt magnetiseeritud kompassinõel on kinnitatud viisil, mis muudab kerimise lihtsaks. Seega allub see maa magnetvälja jõuvooludele ja osutab põhja poole. Soovimatute kursilt kõrvalekaldumise vältimiseks tuleb vältida magnetvälja,..
18.95€
Ex Tax:15.66€
Herbertzi matkakompass
Ettetellimine
Tootja: Herbertz Toote kood: 61772
Tootekirjeldus: Arvukate lisadega Herbertzi kompass: vedeliku summutusega kapsel 360° graduatsiooniga, helendavate värvidega märgistus pimedas loetavuse tagamiseks, kontaktserv skaala gradueerimisega 1:25000, luubiga pildiotsija, klinomeeter kalde mõõtmiseks, metallkorpus, integreeritud vesiloodi ...
39.90€
Ex Tax:32.98€
K+R SAN JUAN "nostalgia" kompass K+R SAN JUAN "nostalgia" kompass
Ettetellimine
Tootja: K+R Toote kood: 47866
Tootekirjeldus: KASPER & RICHTER Nostalgiline kompass Lisaks funktsioonile võetakse esiteks disain. Kõigil nostalgilistel pillidel on oma lugu rääkida ja need on inspireeritud meremeeste varasematest pillidest. Nostalgiline kompass SAN JUAN Väike merenduslaua kompass Nostalgiline ja vastupidav me..
49.00€
Ex Tax:40.50€
Kompass, Vixen QPL for Polar Star Alignment
Ettetellimine
Tootja: Vixen Toote kood: X000085
See tarvik sisaldab vesiloodi ja kõrgusskaalaga kompassi. Kompass aitab teil kiiresti leida polaartähe asukoha, kui see on peidetud puude või mäe taha. Kompass kinnitub Polarie Star Trackeri või kaamera tarvikupesaga seadme külge. FUNKTSIOONID Kompass Õliga täidetud kompass Asimuudi mõõtmed: 1°..
49.00€
Ex Tax:40.50€
K+R Spiegeli kompass SHERPA
Ettetellimine
Tootja: K+R Toote kood: 47871
Tootekirjeldus: KASPER & RICHTER Peegelkompass, mis sobib põhiorienteerumiseks. Ideaalis sobib see ronimiseks ja veespordiks. Suuna järgides saab nõela alati perspektiivis hoida, seda tehes tuleb peegel lahti voltida. Peegelkompass sobib suurepäraselt kaarditööks. Sellel on läbipaistev alusplaat ja ..
77.50€
Ex Tax:64.05€
K+R NOBILIS 'nostalgia' kompass K+R NOBILIS 'nostalgia' kompass
Ettetellimine
Tootja: K+R Toote kood: 47867
Tootekirjeldus: KASPER & RICHTER Taskukompass sobib esimeseks kompassiks. See on ehitatud peamiselt lihtsaks orienteerumiseks. Seda on lihtne lugeda, lisaks on ta ka visuaalselt atraktiivne. Lugemistäpsus umbes 3,0 °. Taskukella disainiga esmaklassiline taskukompass NOBILIS Kvaliteetne metallkorp..
79.00€
Ex Tax:65.29€
K+R ALPINi vaatluskompass K+R ALPINi vaatluskompass
Ettetellimine
Tootja: K+R Toote kood: 47869
Tootekirjeldus: KASPER & RICHTER Peegelkompass, mis sobib põhiorienteerumiseks. Ideaalis sobib see ronimiseks ja veespordiks. Suuna järgides saab nõela alati perspektiivis hoida, seda tehes tuleb peegel lahti voltida. Peegelkompass sobib suurepäraselt kaarditööks. Sellel on läbipaistev alusplaat ja ..
85.00€
Ex Tax:70.25€
K+R TOBAGO 'nostalgia' kompass päikesekellaga K+R TOBAGO 'nostalgia' kompass päikesekellaga
Ettetellimine
Tootja: K+R Toote kood: 47865
Tootekirjeldus: KASPER & RICHTER Nostalgiline kompass Lisaks funktsioonile võetakse esiteks disain. Kõigil nostalgilistel pillidel on oma lugu rääkida ja need on inspireeritud meremeeste varasematest pillidest. Nostalgiline kompass ja päikeselill TOBAGO Taskukella stiilis klapikaanega kompass Hin..
87.00€
Ex Tax:71.90€
K+R SAN SALVADOR 'nostalgia' kompass K+R SAN SALVADOR 'nostalgia' kompass
Ettetellimine
Tootja: K+R Toote kood: 47862
Tootekirjeldus: KASPER & RICHTER Nostalgiline kompass Lisaks funktsioonile võetakse esiteks disain. Kõigil nostalgilistel pillidel on oma lugu rääkida ja need on inspireeritud meremeeste varasematest pillidest. Nostalgiline prismakompass SAN SALVADOR Nostalgiline prismakompass Ujuv kompassroos 36..
89.00€
Ex Tax:73.55€
K+R MONTEGO BAY "nostalgia" kompass
Ettetellimine
Tootja: K+R Toote kood: 47860
Tootekirjeldus: KASPER & RICHTER Nostalgiline kompass Lisaks funktsioonile võetakse esiteks disain. Kõigil nostalgilistel pillidel on oma lugu rääkida ja need on inspireeritud meremeeste varasematest pillidest. Nostalgiline paadikompass MONTEGO BAY Silindriline paadikompass Aksiaalne kompassi kin..
89.50€
Ex Tax:73.97€
K+R ALPIN PRO prismaatiline kompass K+R ALPIN PRO prismaatiline kompass
Ettetellimine
Tootja: K+R Toote kood: 47874
Tootekirjeldus: KASPER & RICHTER Sighting Compass on mõeldud eelkõige asukoha väga täpseks määramiseks. See ei sobi kõndimiseks nii hästi, nagu peegelkompass, kuid selle lugemise täpsus on 0,5 °. Tema abiga pole probleemiks vahemaid laiuses mõõta ja hinnata. Vaatluskompass ALPIN PRO Kvaliteetne ko..
99.00€
Ex Tax:81.82€
K+R PANAMA 'nostalgia' kompass päikesekellaga
Ettetellimine
Tootja: K+R Toote kood: 47863
Tootekirjeldus: KASPER & RICHTER Nostalgiline kompass Lisaks funktsioonile võetakse esiteks disain. Kõigil nostalgilistel pillidel on oma lugu rääkida ja need on inspireeritud meremeeste varasematest pillidest. Nostalgiline kompass päikesekellaga PANAMA Päikesekell Kokkupandav nõel (Gnomon) varju..
109.00€
Ex Tax:90.08€
K+R MERIDIAN PRO kaldemõõturiga sihikukompass K+R MERIDIAN PRO kaldemõõturiga sihikukompass
Ettetellimine
Tootja: K+R Toote kood: 47868
Tootekirjeldus: KASPER & RICHTER Sighting Compass on mõeldud eelkõige asukoha väga täpseks määramiseks. See ei sobi kõndimiseks nii hästi, nagu peegelkompass, kuid selle lugemise täpsus on 0,5 °. Tema abiga pole probleemiks vahemaid laiuses mõõta ja hinnata. Sihtkompass MERIDIAN PRO Prismaatiline ..
169.00€
Ex Tax:139.67€
Tooted 1 - 19, tooteid kokku 19, lehekülgi 1
By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies.