Ostukorv

Levenhuk

Tootja: Levenhuk Toote kood: 79673
Levenhuk LabZZ TW5 entomoloogilised pintsetid on suurepärane igapäevane tööriist noorele uurijale või täiskasvanud entomoloogile. Professionaalsed zooloogid eelistavad sageli plastist tööriistu metallpintsettidele: plastist pintsetid takistavad putuka kahjustamist, kui paned selle putukapurki, tapmi..
1.49€
Maksudeta:1.23€
Levenhuk Immersion Oil, Mittefluorestseeruv, 10ml
Ettetellimine
Tootja: Levenhuk Toote kood: 78417
Levenhuk Immersion Oil sobib suurepäraselt mikroanalüüsi tegemiseks suure suurendusega kasutades õliimmersioonobjektiivi. Kandke katteklaasile tilk õli ja seejärel langetage objektiiv õrnalt alla, nii et objektiiv puudutab seda kergelt. Pärast seda toimib õli katteklaasi ja objektiivi vahel sidujana..
3.39€
Maksudeta:2.80€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 79672
Levenhuk LabZZ BT10 on turvaline ja hõlpsasti kasutatav putukapüüdja. See sobib nii lastele, kes on alles alustanud looduse maailma tundmaõppimist, kui ka täiskasvanud entomoloogidest amatööridele. Putukapüüdja võimaldab ettevaatlikult eemaldada putuka maapinnalt, seinalt või taimelehelt. Pärast put..
3.49€
Maksudeta:2.88€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 70434
Levenhuk Zeno Gem M1 Plus suurendusklaas on regulaarne ühe-silma suurendusvahend. Selle saab paigaldada lauale või asetada silma ette. See on ideaalne vahend väikeste esemete, pinnavigade, tekstide, illustratsioonide või plaanide lühiajaliseks uurimiseks. Levenhuk Zeno Gem M1 Plus suurendusklaas ait..
3.49€
Maksudeta:2.88€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 70435
Levenhuk Zeno Gem M3 Plus suurendusklaas on kompaktne LED-valgustusega tööriist. See on kasutatav lühiajaliseks igat liiki väikese objekti uurimiseks: tekstid, pildid, mikrokiibid, pinnadefektid või ehted. See suurendusklaas on kasuks tööl või kodus: saate kiiresti lugeda teksti etiketil, uurida väi..
3.49€
Maksudeta:2.88€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 69674
Kompaktne Levenhuk Zeno Vizor N1 kaelasuurenduslamp on teie igapäevaelus ja reisidel lojaalne abiline. Tänu kompaktsusele ja kaasasolevale kaelarihmale on suurendaja väga kaasaskantav ja seda on lihtne kaasa võtta, kuhu iganes sa ka lähed. 4x ja 10x suurendusi pakkuv bifokaalne lääts võimaldab laia ..
3.95€
Maksudeta:3.26€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 70436
Kompaktne Levenhuk Zeno Gem M5 Plus suurendusklaas on võimas optiline seade igapäevaseks kasutamiseks. See seade pakub 40x suurendust ja võimaldab uurida igat liiki pinna väikseimat purunemist, lugeda väikest kirja või uurida fotode detaile. Suurendusklaas on kasulik nii kodus kui reisi ajal - võid ..
4.49€
Maksudeta:3.71€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 74043
Levenhuk Zeno Gem ZM9 jewelry magnifier provides 10x magnification and, therefore, is excellent for examining small objects and details on various surfaces. A magnifier helps to detect an inherent defect in a gemstone, see an unnoticeable line in a painting, find a damage in a clock mechanism, or a ..
4.49€
Maksudeta:3.71€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 74070
The Levenhuk Zeno Refit ZF7 is designed for holding mechanism details, electronic plates, large models, and any thin objects. It is practical to use for soldering, assembling and painting constructions, and studying surface defects with magnification.The Levenhuk Zeno Refit ZF7 Holder consists of tw..
4.49€
Maksudeta:3.71€
Levenhuk Optics Cleaning Cloth Levenhuk Optics Cleaning Cloth
7-14 Days
Tootja: Levenhuk Toote kood: 29282
Levenhuki mikrokiududest puhastuslapp on mõeldud spetsiaalselt optiliste instrumentide puhastamiseks, olgu need siis mikroskoobid, teleskoobid, binoklid või teleskoobid. Selle pehme lapiga saate ettevaatlikult pühkida läätsed ilma kattekihti kriimustamata. Kangas eemaldab tolmu, õli ja vee ilma määr..
4.95€
Maksudeta:4.09€
"Reach for the Sun" Levenhuk Growth Chart
7-14 Days
Tootja: Levenhuk Toote kood: 59647
“Reach for the Sun” allows you to follow your child”s growth and provide your child with a fun way to learn all the planets of the Solar System. No more putting marks on doorposts and walls – with this growth chart you can easily measure your child”s height. The growth chart is printed on a heavy-we..
5.69€
Maksudeta:4.70€
(EN) Levenhuk Grow Towards the Sun kasvutabel (EN) Levenhuk Grow Towards the Sun kasvutabel
Ettetellimine
Tootja: Levenhuk Toote kood: L_34755
"Reach for the Sun" allows you to follow your child”s growth and provide your child with a fun way to learn all the planets of the Solar System. No more putting marks on doorposts and walls – with this growth chart you can easily measure your child”s height. The growth chart is printed on a heavy-we..
5.69€
Maksudeta:4.70€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 69716
Tehniline kirjeldusLäätse diameeter (mõõdud), mm45Sisestatud läätse diameeter, mm35Suurendus, x6Sisestatud läätse suurendusvõime, x3Optika materjaloptilise plastikustKorpuse materjalplastTäiendav0.5 cm vahemikuga mõõtevõrgustik põhjalKaasas plastikust ämblikLevenhuk LabZZ C1 Putukavaatluspurk on lih..
5.69€
Maksudeta:4.70€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 70810
Levenhuk LabZZ C3 putukavaatluspurk PLUS on uurimisvahend noorele teadlasele. See läbipaistev anum on valmistatud plastikust ja selle kaanes on 5-kordne suurendusklaas. Sisse saab panna ja uurida suurenduse all erinevaid objekte: mineraalid, taimeosad või puude lehed. Võib jälgida ka mõnda putukat v..
5.69€
Maksudeta:4.70€
Levenhuk LabZZ F1W taskulamp Levenhuk LabZZ F1W taskulamp
Ettetellimine
Tootja: Levenhuk Toote kood: 70819
Levenhuk LabZZ F1W on kompaktne taskulamp, millel on LED-lamp. See on piisavalt võimas, et valgustada teed pimedates nurkades. See taskulamp on kasulik nii maal ja kodus.Levenhuk LabZZ F1W taskulambi korpus on metallist; komplekt sisaldab randmepaela. Valgustus saab voolu kolmest AAA patareist (tule..
5.69€
Maksudeta:4.70€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 79668
Levenhuk LabZZ FL5 Black Flint Bracelet on mõeldud spetsiaalselt kõigile matka- ja telkimisfännidele, kes soovivad matkata kilomeetreid eemal tsivilisatsioonist. See on lastele ja teismelistele kohandatud, hõlpsasti kasutatav mitmeotstarbeline välitingimustes ellujäämise komplekt. Ellujäämisrõngaga ..
5.69€
Maksudeta:4.70€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 79669
Levenhuk FL5 Flint Bracelet on multi-tööriist, millest unistab iga matkamise, looduse ja ekstreemsetes keskkondades ellujäämise fänn. Viie seadme abil, mida käevõru ühendab, saate lahendada mitmeid probleeme. Kompass aitab orienteeruda teel, tulekivi lõkke tegemiseks ja pilliga signaali saatmiseks. ..
5.69€
Maksudeta:4.70€
Levenhuk Zeno Gem M7 Plus suurendusklaas Levenhuk Zeno Gem M7 Plus suurendusklaas
7-14 Days
Tootja: Levenhuk Toote kood: 70437
Levenhuk Zeno Gem M7 Plus suurendusklaas on kompaktne kokkuvolditav seade. Seda saab kasutada mitte ainult üksikasjalikuks vaatlemiseks, vaid ka pabervaluuta kontrollimiseks. Suurendusklaasil on kaks valgustust: LED on ideaalne tööks pimedas ja ultraviolett on mõeldud vesimärkide tuvastamiseks. Leve..
5.69€
Maksudeta:4.70€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 70439
Levenhuk Zeno Gem M13 Plus suurendusklaas on kahe objektiiviga kompaktne luup. Esimene lääts annab suurenduse 30x; teisel on vahetatavad võimused 45x ja 60x. Mõlemad läätsed on valmistatud optilistest plastist ja annavad selged ja üksikasjalikud kujutised. Levenhuk Zeno Gem M13 Plus suurendusklaas o..
6.95€
Maksudeta:5.74€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 70438
Levenhuk Zeno Gem M9 Plus suurendusklaas on usaldusväärne optiline vahend väikeste esemete ja teksti uurimiseks. Sellel suurendusklaasil on 21mm klaasist lääts ja löögikindel metallkorpus. Kaitstud juhusliku kahjustuse eest. Annab lääts teravad ja kontrastsed kujutised. Kokkuvolditav konstruktsioon ..
6.95€
Maksudeta:5.74€
Tootja: Levenhuk Toote kood: L_13991
A planisphere is a rotating star chart that quickly and easily helps you find out which celestial objects may be observed at your location, at a given date and time. While observing the night sky, our ancestors noticed that it constantly changes throughout the year. Due to the rotation of our planet..
7.95€
Maksudeta:6.57€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 69671
Tehniline kirjeldusLäätse diameeter (mõõdud), mm15Suurendus, x20Optika materjaloptilise plastikustKorpuse materjalplastik (läätse raam), metall (prillide sangad)ValgustusLEDToide2 CR1620 patareid (sisalda)KasutamineÜldkasutatav toode.Kasutada võivadüle 3 aastased lapsed.Konstruktsioonpea luup, prill..
7.95€
Maksudeta:6.57€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 16282
Levenhuk G100 Cover Slips are designed to function with materials of different complexity. They are made of high-quality glass using the latest technologies and possess a high degree of transparency. The cover slips can be used with any microscope. The glass is homogeneous, without cracks or bubbles..
7.95€
Maksudeta:6.57€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 16281
You can use Levenhuk G50 Blank Slides to make your own slides for further research. These blank slides are made of high-quality glass and are highly transparent. Due to their uniform thickness, you can even use these slides for large specimens without having to fine-tune the focus afterward.Smooth, ..
7.95€
Maksudeta:6.57€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 79679
Levenhuk LabZZ F7 LED-peavalgusti tuleb kasuks paljudes olukordades: seda saab kasutada nii väljas, maal kui ka kodus. Valgusvihu nurk on reguleeritav 45° ulatuses. See muudab seadme kasulikuks matkamisel, väikeste objektidega töötamisel või laagri ülespanekul. Taskulamp sobib suurepäraselt õppemäng..
7.95€
Maksudeta:6.57€
Levenhuk M20 Large Planisphere
7-14 Days
Tootja: Levenhuk Toote kood: 60876
A planisphere is a rotating star chart that quickly and easily helps you find out which celestial objects may be observed at your location, at a given date and time. While observing the night sky, our ancestors noticed that it constantly changes throughout the year. Due to the rotation of our planet..
7.95€
Maksudeta:6.57€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 71205
Levenhuk Zeno Desk D0 Magnifier is an indispensable assistant for those who do handicrafts. It can be mounted on a table and is mainly used as a textile magnifying glass. This model is also highly suitable for jewelry, repairing, modeling or sewing applications. The lens is fixed firmly on the mount..
7.95€
Maksudeta:6.57€
Tootja: Levenhuk Toote kood: 74063
Levenhuk Zeno Handy ZH41 on klassikaline käeshoitav suurendusklaas. See on kasulik väikeste kirjasärkide lugemiseks, fotode ja graveeringute pisidetailide uurimiseks ning miniatuursete objektide uurimiseks. See luup on suurepärane abimees tudengitele, juveliiridele, inseneridele ja kellaremontijatel..
7.95€
Maksudeta:6.57€
Tooted 1 - 28, tooteid kokku 632, lehekülgi 23
By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies.